Dětská motorka je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který jí dokáže rozjet rychlostí až 25 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na motorce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou motorkou nemůžete.
Motorka má 3-rychlostní zamykatelný omezovač, kterým si jednoduše nastavíte max. rychlost motorky 8, 15 nebo 25km/h.
Technická specifikace:
| Motor: | elektrický 800W, 36V |
| Baterie: | 3x12V (12Ah) |
| Řazení: | Automat |
| Brzdy: | Kotoučové |
| Váha: | 29kg |
| Max. Zatížení: | 65 kg |
| Pneu přední: | 90-65-6,5 |
| Pneu zadní: | 110-50-6,5 |
| Ráfky: | Lehká slitina |
| Kapotáž: | Plast |
| Rozměry DxSxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 46 cm |
| Max. rychlost: | 25 km/h - omezovač cca 8/15/25 km/h |
| Nabíječka: | ANO je součástí balení |
Perfektní zábava pro děti, pro pilování techniky začínajících závodníků.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 225,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Dětská motorka je vybavena elektro-motorem o výkonu 1000 Wattů, který jí dokáže rozjet rychlostí až 25 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na motorce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou motorkou nemůžete.
Motorka má 3-rychlostní zamykatelný omezovač, kterým si jednoduše nastavíte max. rychlost motorky 8, 15 nebo 25km/h.
Technická specifikace:
| Motor: | elektrický 1000W, 36V |
| Baterie: | 3x12V (12Ah) |
| Řazení: | Automat |
| Brzdy: | Kotoučové |
| Váha: | 29kg |
| Max. Zatížení: | 65 kg |
| Pneu přední: | 90-65-6,5 |
| Pneu zadní: | 110-50-6,5 |
| Ráfky: | Lehká slitina |
| Kapotáž: | Plast |
| Rozměry DxSxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 46 cm |
| Max. rychlost: | 25 km/h - omezovač cca 8/15/25 km/h |
| Nabíječka: | ANO je součástí balení |
Perfektní zábava pro děti, pro pilování techniky začínajících závodníků.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 225,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání minibike vyberte barevnou variantu.
Minibike PS 77 model 2013 má klasický původní design, ale pro tento rok na něm bylo provedeno mnoho vylepšení a bezpečnostních prvků.
To je například výborné zakrytí řetězu, dětská pojistka, výtrhová pojistka, (vše podle nejnovějších směrnic EU) pevnější rám, celokovové startování, sportovní výfuk, sportovní vzduchový filtr, tuningové sklápěcí stupačky atd.
| Motor: | jednoválec, dvoutakt, 49 ccm |
| Motor licence: | Mitsubishi OEM |
| Výkon: | 2,5 Kw / 8000 ot.min |
| Karburátor: | Dell Orto |
| Řazení: | Automat - odstředivá spojka |
| Chlazení: | Vzduchem |
| Startování: | Manuální kovové |
| Zapalování: | Elektrické C.D.I |
| Brzdy: | Kotoučové |
| Palivo: | Mix. benzin olej 1:40 |
| Váha: | 22 kg |
| Max. Zatížení: | 110 kg |
| Pneu přední: | 90-65-6,5 |
| Pneu zadní: | 110-50-6,5 |
| Ráfky: | Lehká slitina |
| Kapotáž: | Plast |
| Rozměry DxSxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 46 cm |
| Max. rychlost: | až 60 km/h regulovatelná pro děti |
| Obsah balení: | minibike, nářadí, mix. nádobka, čeký návod |
Perfektní zábava pro děti, dospělé, i pro pilování techniky začínajících závodníků.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 225,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
NEDOSTUPNÉ
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Dětská elektrická čtyřkolka ECo Dragon je kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná. Je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí až 35 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu cca 13 až 18km (dle zatížení a terénu) Do tělesné váhy 70 kg zůstává QUAD stále obratný a mrštný. Čtyřkolka je automatická, řadí se pouhým otočením přepínače vpřed nebo vzad.
+ indikátor stavu baterií
Čtyřkolky jsou opatřeny zamykatelným omezovačem, pouhým přepnutím snížíte max. rychlost a výkon ze stávajících 35km/h na 20 km/h nebo 8km/h, což je výhoda především u menších závodníků.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam z benzínovou čtyřkolku nemůžete.
Technická specifikace:
| Výrobce: | |
| Motor: | 800 W, elektrický 36V |
| Baterie: | 3x12V / 12Ah |
| Řazení: | Automat vpřed / vzad |
| Dojezd: | až 18km (dle zatížení a terénu) |
| Omezovač rychlosti: | Zamykatelný, 3 polohy 35 / 20 / 8 km/h |
| Rychlost max. : | 30 - 35 km/h |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Brzdy přední: | Dvojité kotoučové |
| Brzdy zadní: | Kotoučové |
| Kola: | Hliníková 4'' |
| Rozměry DxŠxV: | 105x60x60 cm |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Výška sedla (od země): | 46 cm |
| Výška sedla (od stupaček): | 30 cm |
| Nabíječka: | ANO |
| Doba nabíjení: | 4-6h |
Tyto elektrické dětské čtyřkolky 800W jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let.
Zhlédněte video slabšího modelu s motorem pouze 500W!
Video odkaz dětská elektrická čtyřkolka 500W v akci. Zdroj: You Tube
Silný elektromotor 800W přenáší výkon řetězem na obě kola zadní nápravy. Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. V žádném případě nelze tyto čtyřkolky srovnávat s elektrovozítky s plastovými koly, které mají náhon pouze na jedno kolo a neporadí si ani s malým kopečkem natož terénem.
Největší výhodou elektro pohonu je jeho bezhlučnost. Při jízdě je slyšet pouze šum elektromotoruu a tím pádem máte možnost využítí kdekoli, kde by hluk benzínové čtyřkolky obtěžoval.
Skvělí vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.