KATEGORIE PRODUKTŮ

O firmě

Jsme internetový obchod původně zaměřený hlavně na tuning díly a autodoplňky. Později jsme nabídku rozšířili o sortiment jako jsou dětské čtyřkolky, minibiky, elektrické koloběžky jejich náhradní díly a pneumatiky, okrajově PC příslušenství. U některých produktů je naše společnost přímým importérem z Německa. Úzce spolupracujeme s přímým dovozcem s ČLR. (Čínská lidová republika) Po 4-leté zkušenosti z kamenným obchodem v Příbrami byla 21.1.2008 spuštěna původní verze e-shopu Miocar.cz . Za tuto dobu proběhla stránka několikrát redesingem a upgradem.
 
Kamenná prodejna autodoplňky - tuning Příbram byla později uzavřena a nyní fungujeme pouze jako online internetový zásilkový obchod.
 
1.8.2014 jsme se přestěhovali do obce Miličín v srdci České Sibiře.  V Miličíně máte možnost osobního odběru předem objednaného zboží z našeho e-shopu. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita dlouholetá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.
 
 
 
 
Zajistíme instalaci autofólií na jakýkoliv typ vozidla v prvotřídní kvalitě a bez demontáží. Aplikujeme v ČR atestované autofólie vyšší a nejvyšší třídy od předního světového výrobce Global Window Films.
 
- Instalace bezpečnostních a termo folií
- Výroba SPZ
 
 
Na plastovém podkladu 1 mm, folie včetně EURO znaku. Rozměr SPZ 52x11cm lze zasunout do euro rámečku.
 
 
Tuning
 
Anglický výraz tuning znamená v českém jazyce přizpůsobování, ladění. Výraz tuning se již stal slangovým výrazem pro vzhledové nebo výkonnostní vylepšení nějakého stroje, nejčastěji automobilu. Autotuning se zabývá vylepšení vzhledu automobilů. Provádí při něm úpravy s estetickým, ale i výkonnostním účinkem.
 
Prosím zákazníky o informace mailem, pokud najdou chyby na těchto stránkách. Za každou konstruktivní připomínku jsem rád. Děkuji.
 
Množstevní slevy - U vybraného sortimentu jsme schopni nabídnout množstevní slevu v případě zájmu nás kontaktujte tel. čísle +420 774 333 079. Sestavíme individuální nabídku přímo pro Vás.
 
 
Další projekty:
 
Internetový server www.minzerce.cz inzerce zdarmal l katalog firem


Doporučujeme:

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut
Autodoplňky, Pracovní světla led, Powerbox, Megafony, sStroboskopy | Miocar.cz
Všechna práva vyhrazena © Miocar.cz, tvorba stránek: InGenius