Dětská motorka je vybavena elektro-motorem o výkonu 1000 Wattů, který jí dokáže rozjet rychlostí až 25 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na motorce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou motorkou nemůžete.
Motorka má 3-rychlostní zamykatelný omezovač, kterým si jednoduše nastavíte max. rychlost motorky 8, 15 nebo 25km/h.
Technická specifikace:
| Motor: | elektrický 1000W, 36V |
| Baterie: | 3x12V (12Ah) |
| Řazení: | Automat |
| Brzdy: | Kotoučové |
| Váha: | 29kg |
| Max. Zatížení: | 65 kg |
| Pneu přední: | 90-65-6,5 |
| Pneu zadní: | 110-50-6,5 |
| Ráfky: | Lehká slitina |
| Kapotáž: | Plast |
| Rozměry DxSxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 46 cm |
| Max. rychlost: | 25 km/h - omezovač cca 8/15/25 km/h |
| Nabíječka: | ANO je součástí balení |
Perfektní zábava pro děti, pro pilování techniky začínajících závodníků.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 225,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Dětská motorka je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který jí dokáže rozjet rychlostí až 25 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na motorce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou motorkou nemůžete.
Motorka má 3-rychlostní zamykatelný omezovač, kterým si jednoduše nastavíte max. rychlost motorky 8, 15 nebo 25km/h.
Technická specifikace:
| Motor: | elektrický 800W, 36V |
| Baterie: | 3x12V (12Ah) |
| Řazení: | Automat |
| Brzdy: | Kotoučové |
| Váha: | 29kg |
| Max. Zatížení: | 65 kg |
| Pneu přední: | 90-65-6,5 |
| Pneu zadní: | 110-50-6,5 |
| Ráfky: | Lehká slitina |
| Kapotáž: | Plast |
| Rozměry DxSxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 46 cm |
| Max. rychlost: | 25 km/h - omezovač cca 8/15/25 km/h |
| Nabíječka: | ANO je součástí balení |
Perfektní zábava pro děti, pro pilování techniky začínajících závodníků.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 225,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.