NEDOSTUPNÉ
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Dětská elektrická čtyřkolka ECo Dragon je kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná. Je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí až 35 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu cca 13 až 18km (dle zatížení a terénu) Do tělesné váhy 70 kg zůstává QUAD stále obratný a mrštný. Čtyřkolka je automatická, řadí se pouhým otočením přepínače vpřed nebo vzad.
+ indikátor stavu baterií
Čtyřkolky jsou opatřeny zamykatelným omezovačem, pouhým přepnutím snížíte max. rychlost a výkon ze stávajících 35km/h na 20 km/h nebo 8km/h, což je výhoda především u menších závodníků.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam z benzínovou čtyřkolku nemůžete.
Technická specifikace:
| Výrobce: | |
| Motor: | 800 W, elektrický 36V |
| Baterie: | 3x12V / 12Ah |
| Řazení: | Automat vpřed / vzad |
| Dojezd: | až 18km (dle zatížení a terénu) |
| Omezovač rychlosti: | Zamykatelný, 3 polohy 35 / 20 / 8 km/h |
| Rychlost max. : | 30 - 35 km/h |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Brzdy přední: | Dvojité kotoučové |
| Brzdy zadní: | Kotoučové |
| Kola: | Hliníková 4'' |
| Rozměry DxŠxV: | 105x60x60 cm |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Výška sedla (od země): | 46 cm |
| Výška sedla (od stupaček): | 30 cm |
| Nabíječka: | ANO |
| Doba nabíjení: | 4-6h |
Tyto elektrické dětské čtyřkolky 800W jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let.
Zhlédněte video slabšího modelu s motorem pouze 500W!
Video odkaz dětská elektrická čtyřkolka 500W v akci. Zdroj: You Tube
Silný elektromotor 800W přenáší výkon řetězem na obě kola zadní nápravy. Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. V žádném případě nelze tyto čtyřkolky srovnávat s elektrovozítky s plastovými koly, které mají náhon pouze na jedno kolo a neporadí si ani s malým kopečkem natož terénem.
Největší výhodou elektro pohonu je jeho bezhlučnost. Při jízdě je slyšet pouze šum elektromotoruu a tím pádem máte možnost využítí kdekoli, kde by hluk benzínové čtyřkolky obtěžoval.
Skvělí vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Dětská motorka je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který jí dokáže rozjet rychlostí až 25 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na motorce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou motorkou nemůžete.
Motorka má 3-rychlostní zamykatelný omezovač, kterým si jednoduše nastavíte max. rychlost motorky 8, 15 nebo 25km/h.
Technická specifikace:
| Motor: | elektrický 800W, 36V |
| Baterie: | 3x12V (12Ah) |
| Řazení: | Automat |
| Brzdy: | Kotoučové |
| Váha: | 29kg |
| Max. Zatížení: | 65 kg |
| Pneu přední: | 90-65-6,5 |
| Pneu zadní: | 110-50-6,5 |
| Ráfky: | Lehká slitina |
| Kapotáž: | Plast |
| Rozměry DxSxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 46 cm |
| Max. rychlost: | 25 km/h - omezovač cca 8/15/25 km/h |
| Nabíječka: | ANO je součástí balení |
Perfektní zábava pro děti, pro pilování techniky začínajících závodníků.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 225,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Dětská mini čtyřkolka Racer Eco je kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná. Je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí až 35 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.
Čtyřkolka je vybavena dětskou nožní pojistkou + velká kola 6 palců, indikátor stavu baterií. 3 baterie 12V / 12Ah jsou zárukou dlouhého dojezdu cca 12 až 18km (dle zatížení a terénu) Do tělesné váhy 70 kg zůstává QUAD stále obratný a mrštný . Čtyřkolka je automatická, řadí se pouhým otočením přepínače vpřed nebo vzad.
Čtyřkolky jsou opatřeny zamykatelným omezovačem, pouhým přepnutím snížíte max. rychlost a výkon ze stávajících 35km/h na 20km/h nebo 8km/h, což je výhoda především u menších závodníků.
Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam z benzínovou čtyřkolku nemůžete.
Technická specifikace:
| Výrobce: | |
| Motor: | 800 W, elektrický 36V |
| Baterie: | 3x12V / 12Ah |
| Řazení: | Automat vpřed / vzad |
| Dojezd: | až 18km (dle zatížení a terénu) |
| Omezovač rychlosti: | Zamykatelný, 3 polohy 35 - 20 - 8 km/h |
| Rychlost max. : | 30 - 35 km/h |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Brzdy přední: | Dvojité kotoučové |
| Brzdy zadní: | Kotoučové |
| Kola: | Plechová 6'' |
| Rozměry DxŠxV: | 105x55x65 cm |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Výška sedla (od země): | 51 cm |
| Výška sedla (od stupaček): | 31 cm |
| Nabíječka: | ANO |
| Doba nabíjení: | 4-6h |
Tyto elektrické dětské čtyřkolky 800W jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uvezou bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku.
Zhlédněte video slabšího modelu s motorem pouze 500W!
Video odkaz dětská elektrická čtyřkolka 500W v akci. Zdroj: You Tube
Silný elektromotor 800W přenáší výkon řetězem na obě kola zadní nápravy. Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. V žádném případě nelze tyto čtyřkolky srovnávat s elektrovozítky s plastovými koly, které mají náhon pouze na jedno kolo a neporadí si ani s malým kopečkem natož terénem.
Největší výhodou elektro pohonu je jeho bezhlučnost. Při jízdě je slyšet pouze šum elektromotoruu a tím pádem máte možnost využítí kdekoli, kde by hluk benzínové čtyřkolky obtěžoval.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
ATV Dragon 2, 49cc s manuálním poloautomatickým startováním a převodovkou je celoodpružená dětská čtyřkolka. Všechny tlumiče jsou stavitelné. Vyznačuje se celou řadou vylepšení jako je například dětská pojistka, výborné zakrytí řetězu, ochraná pružina na benzinovou hadičku, zesílený rám (nosnost až 80kg), přední a zadní kotoučové brzdy, přední čepy v silonových pouzdrech, výtrhová pojistka, ovládání plynu palcem a možnost omezení rychlosti.
Technická specifikace:
| Motor: | Jednoválec, dvoutakt |
| Výkon: | 2,5Kw / 8000 ot./min |
| Karburátor: | Dell Orto |
| Řazení: | Automat (odstředivá spojka) |
| Zapalování: | Elektrické C.D.I. |
| Startování: | Manuální, kovové poloautomatické |
| Pohon kol: | Řetězem, zadní náprava |
| Kola: | Hliníková 4'' |
| Brzdy přední: | 2x kotoučová |
| Brzdy zadní: | Kotoučová centrální |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Nádrž: | 1,3 l (dojezd 20-30km) |
| Palivo: | Mix. 1:40 benzin /olej |
| Rychlost: | Až 60km/h regulovatelná |
| Rozměry DxŠxV: | 100x50x62 cm |
| Výška sedla: | 50 cm (od země) |
| Výška sedla: | 30 cm (od stupaček) |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
Tato benzínová dětská čtyřkolka s obsahem motoru 49 ccm je určena pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uveze bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 3,4 koně je přenášen přes převodovku řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Nabídka náhradních dílů dětských čtyřkolek a minibike.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Prosíme vyberte požadovanou velikost.
Dětská moto helma Next Racing se vyznačuje svou lehkostí je vhodná pro minibike, cross, enduro, čtyřkolky a ostatní sporty kde je třeba se chránit. Polstrování je antialergické, prodyšné, pratelné a lze zcela vyjmout. Povrch helmy je odolný UV záření. Samozřejmostí je nastavitelný kšilt a upínací řemínek s rychlospojkou.
Dodáváme včetně látkového povlaku, který chrání helmu před poškrábáním při přenášení a skladování.
BARVA: modrá
Materiál: HIGH TECH termoplastic ABS
Homologace: E9 / ECER 2205
Výrobce: Nitro Motors