Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
ATV Dragon 2, 49cc s manuálním poloautomatickým startováním a převodovkou je celoodpružená dětská čtyřkolka. Všechny tlumiče jsou stavitelné. Vyznačuje se celou řadou vylepšení jako je například dětská pojistka, výborné zakrytí řetězu, ochraná pružina na benzinovou hadičku, zesílený rám (nosnost až 80kg), přední a zadní kotoučové brzdy, přední čepy v silonových pouzdrech, výtrhová pojistka, ovládání plynu palcem a možnost omezení rychlosti.
Technická specifikace:
| Motor: | Jednoválec, dvoutakt |
| Výkon: | 2,5Kw / 8000 ot./min |
| Karburátor: | Dell Orto |
| Řazení: | Automat (odstředivá spojka) |
| Zapalování: | Elektrické C.D.I. |
| Startování: | Manuální, kovové poloautomatické |
| Pohon kol: | Řetězem, zadní náprava |
| Kola: | Hliníková 4'' |
| Brzdy přední: | 2x kotoučová |
| Brzdy zadní: | Kotoučová centrální |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Nádrž: | 1,3 l (dojezd 20-30km) |
| Palivo: | Mix. 1:40 benzin /olej |
| Rychlost: | Až 60km/h regulovatelná |
| Rozměry DxŠxV: | 100x50x62 cm |
| Výška sedla: | 50 cm (od země) |
| Výška sedla: | 30 cm (od stupaček) |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
Tato benzínová dětská čtyřkolka s obsahem motoru 49 ccm je určena pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uveze bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 3,4 koně je přenášen přes převodovku řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Nabídka náhradních dílů dětských čtyřkolek a minibike.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Vyznačuje táke celou řadou výhod jako jsou například velká 6" kola přední a zadní kotoučové brzdy (nový typ), výtrhová pojistka, možnost omezení plynu na rukojeti, přední čepy v silonových pouzdrech, výborné krytí řetězu, sportovní vzduchový filtr, elektrický starter.
Technická specifikace:
| Motor: | Jednoválec, 4-taktní |
| Výkon: | 2,6 KW |
| Řazení: | Automat |
| Zapalování: | Elektrické C.D.I. |
| Startování: | Elektrické |
| Pohon kol: | Řetězem, zadní náprava |
| Kola: | 6'' |
| Brzdy přední: | Dvojité kotoučové |
| Brzdy zadní: | Kotoučové |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Nádrž: | 2 l (dojezd 20-30km) |
| Palivo: | Natural 95 |
| Rychlost: | Až 45km/h regulovatelná |
| Rozměry DxŠxV: | 105x57x65 cm |
| Výška sedla (od stupaček): | 32 cm |
| Výška sedla (od země): | 32 cm |
| Hmotnost: | 41 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
Tyto benzínové dětské čtyřkolky s obsahem motoru 49 ccm jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uvezou bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 2,6 KW / 3,6 koně je přenášen řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělí vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Čtyřkolka miniquad SIOS je nejlepší ve své třídě, bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Certifikát CE ISO9001: 2000, splňuje všechny požadavky na bezpečnost. Super sportovní design nabízí celou řadu dalších vylepšení. Tuningové díly, jako je spojka Bell sport, sportovní odpružení, sportovní výfukový systém s hliníkovou koncovkou, speciální tlumiče, sportovní vzduchový filtr, poloautomatické startování, robusní kovové stupačky.
Z hlediska bezpečnosti má tento miniquad co nabídnout: spínací klíček, zesílená zadní náprava, výborné krytí řetězu, ovládání plynu palcem, možnost omezení rychlosti pro děti.
Technická specifikace:
|
Motor: |
Jednoválec, dvoutakt |
|
Výkon: |
2,5Kw / 8000 ot./min |
|
Karburátor: |
Dell Orto |
|
Řazení: |
Automat (odstředivá spojka) |
|
Zapalování: |
Elektrické C.D.I. |
|
Startování: |
Manuální, poloautomatické |
|
Pohon kol: |
Řetězem, zadní náprava |
|
Kola: |
Hliníková 4'' |
|
Brzdy přední: |
2x kotoučová |
|
Brzdy zadní: |
Kotoučová centrální |
|
Zavěšení přední: |
2x tlumič |
|
Zavěšení zadní: |
Centrální tlumič |
|
Nádrž: |
1,3 l (dojezd 20-30km) |
|
Palivo: |
Mix. 1:40 benzin /olej |
|
Rychlost: |
Až 60km/h regulovatelná |
|
Rozměry DxŠxV: |
100x59x63 cm |
|
Výška sedla: |
49 cm (od země) |
|
Výška sedla: |
30 cm (od stupaček) |
|
Hmotnost: |
33 kg |
|
Max. nosnost: |
80 kg |
Tyto benzínové dětské čtyřkolky s obsahem motoru 49 ccm jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uvezou bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 3,4 koně je přenášen řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří..
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Nabídka náhradních dílů dětských čtyřkolek a minibike.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Dětská čtyřkolka Repti 49 cc je nejnovější model s originálním sportovním a robusným designem. Čtyřkolka je vybavena poloautomatickým startérem, což je absolutní novinka na trhu. Stačí jenom trochu zatáhnout a startér zbytek obstará sám.
Repti se vyznačuje také celou řadou výhod jako jsou například velká 6" kola přední a zadní kotoučové brzdy (nový typ), výtrhová pojistka, možnost omezení plynu na rukojeti, přední čepy v silonových pouzdrech, výborné krytí řetězu, sportovní vzduchový filtr.
Technická specifikace:
|
Motor: |
Jednoválec, dvoutakt |
|
Výkon: |
2,5Kw / 8000 ot./min |
|
Karburátor: |
Dell Orto |
|
Řazení: |
Automat (odstředivá spojka) |
|
Zapalování: |
Elektrické C.D.I. |
|
Startování: |
Manuální celokovové - poloautomatické |
|
Pohon kol: |
Řetězem, zadní náprava |
|
Kola: |
Plechová 6'' |
|
Brzdy přední: |
2x kotoučová |
|
Brzdy zadní: |
Kotoučová centrální |
|
Zavěšení přední: |
2x tlumič |
|
Zavěšení zadní: |
Centrální tlumič |
|
Nádrž: |
1,3 l (dojezd 20-30km) |
|
Palivo: |
Mix. 1:40 benzin /olej |
|
Rychlost: |
Až 60km/h regulovatelná |
|
Rozměry DxŠxV: |
103x66x66 cm |
|
Výška sedla: |
52 cm (od země) |
|
Výška sedla: |
32 cm (od stupaček) |
|
Hmotnost: |
36 kg |
|
Max. nosnost: |
80 kg |
Tyto benzínové dětské čtyřkolky s obsahem motoru 49 ccm jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uvezou bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 3,4 koně je přenášen řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Nabídka náhradních dílů dětských čtyřkolek a minibike.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.
Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Dětská benzínová čtyřkolka Repti 49 ccm s robusním a originálním desingem. Disponuje poloautomatickým startováním, který ulehčí startování stačí pouze trochu zatáhnnout a starter se o zbytek postará sám. Není teda nutné tahat velkou silou jako u starších modelů s klasickým startováním
Tento model se vyznačuje další řadou výhod jako nový typ kotoučových brzd na přední i zadní nápravě, přední čepy v silonových pouzdrech, robusní kovové stupačky, výborné překrytí řetězu. Mezi další bezpečnostní prvky patří výtrhová pojistka a omezení plynu přímo na rukojeti.
Technická specifikace:
| Motor: | Jednoválec, dvoutakt |
| Výkon: | 2,5Kw / 8000 ot./min |
| Karburátor: | Dell Orto |
| Řazení: | Automat (odstředivá spojka) |
| Zapalování: | Elektrické C.D.I. |
| Startování: | Manuální celokovové - poloautomatické |
| Pohon kol: | Řetězem, zadní náprava |
| Kola: | Hliníková 4'' |
| Brzdy přední: | 2x kotoučová |
| Brzdy zadní: | Kotoučová centrální |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Nádrž: | 1,3 l (dojezd 20-30km) |
| Palivo: | Mix. 1:40 benzin /olej |
| Rychlost: | Až 60km/h regulovatelná |
| Rozměry DxŠxV: | 103x66x66 cm |
| Výška sedla: | 50 cm (od země) |
| Výška sedla: | 31 cm (od stupaček) |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
Tyto benzínové dětské čtyřkolky s obsahem motoru 49 ccm jsou určeny pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uvezou bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 3,4 koně je přenášen řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Nabídka náhradních dílů dětských čtyřkolek a minibike.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let.