Při objednání čtyřkolky vyberte barevnou variantu.
Dětská čtyřkolka ATV Cobra 2 49cc se vyznačuje celou řadou vylepšení jako jsou - výtrhová pojistka, možnost omezení plynu na rukojeti, výborné krytí řetězu, zesílený rám (nosnost až 80kg), přední a zadní kotoučové brzdy, přední čepy v silonových pouzdrech, sportovní vzduchový filtr, velká kola 6 palců, centrální zadní tlumič, převodovka pro větší výkonost v terénu, elektrický starter na dálkové ovládání (start/stop + alarm) a celokovové startování. Čtyřkolka je celoodpružená.
Čtyřkolka je opatřena dynamem, které během jízdy dobíjí baterii. Jestliže je baterie nedopatřením prázdná, např. vybitá zapomenutým rozsvíceným světlem, nechá se Quad nastartovat ručně pomocí lanového startéru. Baterie se zase nabije během jízdy. Zvláštní nabíjení přes zástrčku není tedy nutné. Na čele umístěný reflektor umožňuje jízdy večer a i v noci. Pomocí dálkového ovládání se nechá motor nastartovat a i vypnout, dosah činí až 120m. Ještě navíc je možné také tímto zapnout a vypnout vestavěné poplašné zařízení.
Technická specifikace:
| Motor: | Jednoválec, dvoutakt |
| Výkon: | 2,5Kw / 8000 ot./min |
| Karburátor: | Dell Orto |
| Řazení: | Automat (odstředivá spojka) |
| Zapalování: | Elektrické C.D.I. |
| Startování: | Elektrické + Manuální + Dálkové ovl. start/stop |
| Pohon kol: | Řetězem, zadní náprava |
| Kola: | Plechová 6'' |
| Brzdy přední: | Dvojité kotoučové |
| Brzdy zadní: | Kotoučová centrální |
| Zavěšení přední: | 2x tlumič |
| Zavěšení zadní: | Centrální tlumič |
| Nádrž: | 1,3 l (dojezd 20-30km) |
| Palivo: | Mix. 1:40 benzin /olej |
| Rychlost: | Až 60km/h regulovatelná |
| Rozměry DxŠxV: | 105x55x65 cm |
| Výška sedla: | 52 cm (od země) |
| Výška sedla: | 32 cm (od stupaček) |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
Často jsou nabízeny Quady s elektrickým startérem které nemají žádné dynamo. U těchto strojů se musí baterie většinou po 1 až 2 jízdách vyndat a ručně zase dobít přes zásuvku. U našeho Quadu odpadá kompletně tato náročná práce !
Tato benzínová dětská čtyřkolka s obsahem motoru 49 ccm je určena pro děti cca od 3,5 roku do cca 8 let. Při maximální nostnosti 80 kg uveze bez problémů i dospělého tatínka nebo maminku. Hlavní výhoda těchto benzínových dětských čtyřkolek je jízda po celý den. Když dojde benzín, jednoduše dolejete další a jede se dál.
Díky gumovým nafukovacím pneumatikám s offroad vzorkem má čtyřkolka vynikající trakční schopnosti. Silný motor o výkonu 3,4 koně je přenášen řetězem na obě kola zadní nápravy.
Skvělý vstup do světa ATV, nejlepší je začít od mala. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Kompletní nabídka dětských čyřkolek
Nabídka náhradních dílů dětských čtyřkolek a minibike.
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 350,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Provozovat pod dohledem osob starších 18 let
Prosíme vyberte požadovanou velikost.
Dětská moto helma Next Racing se vyznačuje svou lehkostí je vhodná pro minibike, cross, enduro, čtyřkolky a ostatní sporty kde je třeba se chránit. Polstrování je antialergické, prodyšné, pratelné a lze zcela vyjmout. Povrch helmy je odolný UV záření. Samozřejmostí je nastavitelný kšilt a upínací řemínek s rychlospojkou.
Dodáváme včetně látkového povlaku, který chrání helmu před poškrábáním při přenášení a skladování.
barva: červená
Váha: 950g
Materiál: HIGH TECH termoplastic ABS
Homologace: E9 / ECER 2205
Výrobce: Nitro Motors
Prosíme vyberte požadovanou velikost.
Dětská moto helma Next Racing se vyznačuje svou lehkostí je vhodná pro minibike, cross, enduro, čtyřkolky a ostatní sporty kde je třeba se chránit. Polstrování je antialergické, prodyšné, pratelné a lze zcela vyjmout. Povrch helmy je odolný UV záření. Samozřejmostí je nastavitelný kšilt a upínací řemínek s rychlospojkou.
Dodáváme včetně látkového povlaku, který chrání helmu před poškrábáním při přenášení a skladování.
BARVA: modrá
Materiál: HIGH TECH termoplastic ABS
Homologace: E9 / ECER 2205
Výrobce: Nitro Motors
Pneumatika především na dětskou čtyřkolku 4.10-6''. Určeno pro přední nápravu. Bez ráfku, pouze pneumatika.
Zdůvodu zhoršené kvality výrobku v posledních dodávkách je tento produkt stažen z prodeje. ( u pneu docházelo k rozpraskání, utrhávání špuntů, puchření )
Podívejte se na alternaivní nabídku kvalitních dvou až čtyř plátnových pneumatik od výrobců Delli a Kenda tire.
alternativa Pneu 4,10-6''
Castrol 2T je moderní olej pro dvoudobé motory vyvinutý pro celkovou ochranu motoru. Splňuje současné specifikace motorových olejů do dvoudobých motorů. Je vhodný pro použití u téměř všech typů skútrů a motocyklů významných výrobců.
obsah: 1 litr
Splňuje specifikace: JASO FB
Seřiditelná tuningová spojka pro minibike, minicros a mini ATV dětskou čtyřkolku. Náhrada za klasickou 3 paknovou spojku.
Spojka má 2 pakny. Možno nastavit, při jakých otáčkách začne motor zabírat.
Při prvním použití je možné, že bude třeba nastavit pružinky, aby spojka zabírala správně - jinak hrozí její zničení!
Ovládání plynu palcem,sportovní vzduchový filtr,osvětlení.
Komisní prodej – nové zboží
Barva modro / bílá
Další barvy dle nabídky skladu - na dotaz( červeno/stříbrná, černo/bílá )
Technické údaje:
Model: QB-E002
Motor: jednoválcový, dvoutaktní
Chlazení: vzduchem
Rychlost: redukovatelná (5-60km/h)
Výkon: 2,5 KW / 8000 otáček/min
Zapalování: elektrické / C.D.I.
Řazení: automatika (řadit není potřeba)
Pohon: řetězový
Startování: elektrické tlačítkem, elektrické na D.O.a lanové kovové startování
Brzdový systém: kotoučové brzdy
Zavěšení vpředu: dvojitý tlumič
Zavěšení vzadu: tlumič
Rozměry ( délka x šířka x výška): 1050 mm x 550 mm x 650 mm
Výška sedadla: 550 mm
Váha: 40 kg.
Nostnost max 90kg
Dynamo nabíjí během jízdy baterii.
Motor lze vypnout a startovat na dálkové ovládání. - dosah cca 80m
navíc je možné také tímto zapnout a vypnout vestavěné poplašné zařízení.
Jestli ,že je baterie nedopatřením prázdná, např. vybitá zapomenutým rozsvíceným světlem, nechá se Quad nastartovat ručně pomocí lanového startéru. Baterie se zase nabije během jízdy. Zvláštní nabíjení přes zástrčku není tedy nutné. Na čele umístěný reflektor umožňuje jízdy večer a i v noci.
Často jsou nabízeny Quady s elektrickým startérem které nemají žádné dynamo. U těchto strojů se musí baterie většinou po 1 až 2 jízdách vyndat a ručně zase dobít přes zásuvku.U našeho Quadu odpadá kompletně tato náročná práce !
Balení obsahuje: čtyřkolku 49cc, manuál, nářadí, náhradní pojistku, mixážní nádobu a nabíječku (ideální na zimu pro udržování baterie v nabitém stavu)
NENÍ URČENO PRO PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH!
Jelikož se jedná o dárek zdarma, na dálkové ovládání a elektrický startér není poskytována záruka!
Rezervaci či objednávku lze provést také po telefonu 774 333 079
Poštovné na tyto produkty se počítá 500,- CZK
(osobní odběr možný po předchozí domluvě)