KATEGORIE PRODUKTŮ

Barva na brzdy, brzdiče .. ještě než nazujete kola.

Barvy na brzdiče (barva na brzdové třmeny) jsou příjemným malým doplňkem nejen tuning aut. Dokonalost spočívá právě v takovýchto detailech! Nejde však jen o estetické hledisko, s aplikací této barvy získáte i vysokou ochranu proti působení chemikálií, olejů, rzi a koroze obecně. Barva na brzdové třmeny má zvýšenou pružnost -odolává úderům, pohybu a změnám teplot. Barva se vyznačuje vysokou přilnavostí ke kovům, vynikajícími krycími vlastnostmi a vysoké tvrdosti výsledného povrchu.

23 barevných odstínů / z toho 6 v provedení kladívková barva

Výhodoy při aplikaci barvy na brzdy štětečkem oproti nástřiku:

- silnější vrstva nanesené barvy je více odolná povetrnostním vlivům, kamínkům atd.
- barva lépe zakryje nerovnosti na starších brzdových třmenech
- není potřeba zakrývat komponenty, které nechceme barevně upravovat

Obsah balení vystačí 100% na aplikaci všech 4 brzdičů natíraných ve dvou vrstvách. Většinou 50% barvy v kelímku jěště zbývá.

Barvy na brzdy přejít na nabídku. 


Aplikace barvy na brzdový třmen – štětečkem

Brzdový třmen mechanicky zbavíme rzi,prachu a podobných nečistot . . . odmastíme a vysušíme povrch. Barvu důkladně promícháme a malým štětečkem naneseme první, tenkou vrstvu barvy a necháme zavadnout. Po cca 20 minutách aplikujeme druhý nátěr, ten již ve větší vrstvě. Druhá, větší vrstva lépe přilne k již lepkavému-zasychajícímu prvnímu nátěru, zalije nám drobné nerovnosti a vytvoří krásný tzv. sklovitý povrch.

Pro případné čištění použijte ředidlo S6005.

Barva se aplikuje bez základního nátěru. Může se natřít i na rez nebo starý nátěr. Natírat při teplotě min.15°C. Ideální teplota pro aplikaci cca 20°C. Schopné jízdy cca po 6 hodinách (v závislosti na počasí a okolní teplotě). Úplné vytvrzení po 24 hodinách. Nádobu nevystavovat teplotám nad 50°C. Barvu je nutno aplikovat pouze v dobře větraných prostorách. Při práci s barvou nejezte a nepijte. Při zasažení očí vypláchněte proudem čisté vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Extrémě hořlavý. Skladujte mimo dosah dětí. Obal odevzdejte ve sběrně nebezpečného odpadu.
Zpět...
Autodoplňky, Pracovní světla led, Powerbox, Megafony, sStroboskopy | Miocar.cz
Všechna práva vyhrazena © Miocar.cz, tvorba stránek: InGenius