O firmě | Miocar.cz


 

Jsme internetový obchod původně zaměřený hlavně na tuning díly a autodoplňky.

 

Později jsme nabídku rozšířili o sortiment jako jsou dětské čtyřkolky, minibiky, elektrické koloběžky  jejich náhradní díly a pneumatiky, okrajově PC příslušenství. U některých produktů je naše společnost přímým importérem z Německa. Úzce spolupracujeme s přímým dovozcem s ČLR. (Čínská lidová republika)

 

Po 4-leté zkušenosti z kamenným obchodem v Příbrami byla 21.1.2008 spuštěna  původní verze e-shopu Miocar.cz . Za tuto dobu proběhla stránka několikrát redesingem a upgradem.

 

Kamenná prodejna autodoplňky - tuning Příbram byla později uzavřena a nyní fungujeme pouze jako online internetový zásilkový obchod.

 

1.8.2014 jsme se přestěhovali do obce Miličín v srdci České Sibiře. Kde byl otevřen servis / dílna především na opravy a servisování námi nabízených  minibike, dětskch čtyřkolek a elektrických koloběžek.  Dále zde nabízíme služby jako renovace světlometů, polepy Wrap fóliemi.. více informací naleznete v záložce servis. V Miličíně máte také možnost osobního odběru předem objednaného zboží z našeho e-shopu.

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita  dlouholetá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

 

 

Dále nabízíme / zajistíme

 

- servis

 

- Profesionální polepy aut, motorek, bytových interiérů 3D a 4D folií exteriér - interiér.

 

- Tónování skel instalace okenních folií

 

  Zajistíme instalaci autofólií na jakýkoliv typ vozidla v prvotřídní kvalitě a bez demontáží. Aplikujeme v ČR atestované autofólie vyšší a nejvyšší třídy od předního světového výrobce Global Window Films.

 

- Instalace bezpečnostních a termo folií

 

- Výroba SPZ 

 
  Na plastovém podkladu 1 mm, folie včetně EURO znaku. Rozměr SPZ 52x11cm lze zasunout do euro rámečku.


 

Tuning

 

Anglický výraz tuning znamená v českém jazyce přizpůsobování, ladění. Výraz tuning se již stal slangovým výrazem pro vzhledové nebo výkonnostní vylepšení nějakého stroje, nejčastěji automobilu. Autotuning se zabývá vylepšení vzhledu automobilů. Provádí při něm úpravy s estetickým, ale i výkonnostním účinkem.

 

Prosím zákazníky o informace mailem, pokud najdou chyby na těchto stránkách. Za každou konstruktivní připomínku jsem rád. Děkuji.

 

 

Množstevní slevy - U vybraného sortimentu jsme schopni nabídnout množstevní slevu  v případě zájmu nás kontaktujte  tel. čísle +420 774 333 079.  Sestavíme individuální nabídku přímo pro Vás.

 

 

 


 

Další projekty:  

 

Internetový server www.Minzerce.cz  inzerce zdarmal l katalog firem  

Velkoobchod second hand www.Votoctex.cz

 

 


Pro optimální zobrazení webu prosím použijte prohlížeč Mozilla Firefox a rozlišení 1280x800px.